В Україні слід скасувати практику оголошення понеділка вихідним днем в разі, якщо те або інше свято випадає на суботу чи неділю.

Таку думку "Обозревателю" висловив народний депутат України (фракція "Народний Фронт"), глава Комітету ВРУ з питань культури та духовності Микола Княжицький, передає Корупція.Інфо

Популярне: Від отриманих травм помер на місці: У Харкові посеред проспекту загинув молодий хлопець

Говорячи про доцільність прийняття законопроекту, що скорочує кількість святкових днів в Україні до десяти, він зауважив: "Чи буде він прийнятий, я не знаю – це залежить від того, чи будуть голоси в сесійній залі. Але коли ми святкуємо понеділок після свята, якщо воно випадає на вихідний – очевидно, ми втрачаємо робочий час, і це не має жодного сенсу. Тому такі рішення я повністю підтримую".

Нардеп уточнив: не йдеться про релігійні свята, Різдво, Трійцю та Великодень. "Законопроект говорить не про ці свята, а про випадки, коли на вихідний день випадає 1 травня, 9 травня, День Конституції або День незалежності. Зараз в таких випадках понеділок оголошується вихідним. Інститут національної пам'яті пропонує це скасувати".