Поплавська була впевнена, що Україна переможе завдяки мові.

У вівторок, 23 жовтня, кінорежисер, телевізійний менеджер, медіаексперт та радник екс-президента України Віктора Ющенко, Валентина Руденко, а також подруга Марини Поплавської розповіла, що зірка «Дизель Шоу» була великою патріоткою України.

«Ти колись народилася в Новограді-Волинському, навчалася в університеті у Житомирі, грала в КВН в СРСР. Ти, правнучка барона Віцентія Левандовського, була неймовірною українською патріоткою.

Уявіть, друзі, Марина до останнього часу викладала українську мову і літературу в простій житомирській школі №33! Вже зараз, коли була зіркою і кумиром тисяч людей, Марина акуратно їздила в Житомир «на уроки»», — зазначила Руденко.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«На трасі Київ – Житомир я давно перерахувала всі дерева», – згадує вона слова Марини Поплавської.

За словами Руденко, вона нещодавно запитувала Марину, чи не час перестати їздити в школу.

«Поки ні, тому що Україна переможе завдяки мові, тільки мові!», – відповіла тоді актриса.

«Марина – одна з тих, хто першими почали волонтерити в страшному 2014 році. І серед захисників України у неї багато друзів. Марина – це не зірка, Марина – це планета. Побула десь поруч, на наших орбітах, і полетіла у Всесвіт. Жити своїм вічним і нескінченним життям…», — зазначила Руденко.

«Але гіркота не йде з душі та серця, тому що тепер назавжди «ваші руки пахнуть ладаном, а в віях спить печаль», як співав колись Вертинський, якого ти так любила. Прощай, моя голубка. Люблю тебе безмежно. Ти назавжди в моєму серці. Царство небесне і вічний спокій. Вічна тобі пам'ять…», — написала подруга Поплавської.

Додамо, що постраждала в аварії під Києвом гумористка, акторка та учасниця популярної програми "Дизель Шоу" Яна Глущенко звернулась до шанувальників та попросила не згадувати смертельну ДТП, яка забрала життя її колеги Марини Поплавської.

Звернення вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Яна звернулася до журналістів і прихильників із проханням не придумувати діагнози акторам і не запитувати про те, чи вони вийдуть ще на сцену.

Також вона додала: єдине, що можна зробити у цій ситуації — це помолитися за здоров'я акторів і поставити свічку за померлу Марину.