Порошенко звільнив Вересня з Прямого каналу, заборгувавши зарплату. Здивовані? Ми – ні.

Про це пише тг-канал “Тайни депутата”.

“Тому що єдиний пам’ятник, який заслужив Петьман ще й за життя – це монумент жадібності. Найсмішніше, що Петьман так і не зрозуміє вже ніколи, що навіть його мрії про другий термін свого часу втопила в болоті саме жадібність. А ще Петьман дуже любить російських журналістів і юристів. Ганапольський і адвокат Новиков вимагають за роботу поменше, ніж Вересень”, – йдеться у повідомленні.

З цього приводу висловився також і екснардеп Сергій Лещенко:

“Тим часом, на поверхню спливає політична кухня на каналі Порошенка «Прямий». Колишній ведучий телеканалу Микола Вересень розповів, що його буквально виставили з ефіру, а потім звільнили з «Прямого» без попередження і без повного розрахунку по грошах. Називає себе жертвою інтриг оточення Порошенка. Я б радив Вересню не плекати ілюзій – без санкції Порошенка на канал навіть прибиральниць не наймають. Тому звільнив його саме Порошенко за самовілля в ефірі. Але, щоб не виглядати в очах інших повним нікчемою, Порошенко за традицією все зіпхнув на інших”, – пише Лещенко в телеграмі.

Нагадаємо, журналіст та телеведучий Микола Вересень заявив, що його звільнили з Прямого каналу “без пояснень” і тепер він планує через це подати до суду.

“2 березня мене попросила зайти Світлана Орловська (генеральна продюсерка Прямого – ред.) і сказала, що я звільнений. І я був страшенно здивований, тому що ніяких зауважень, жодної догани “із занесенням в облікову картку комсомольця” не було… Такого не було ніколи, і я ніколи про таке не чув, щоб отак, сьогодні на сьогодні: “Ти йдеш – все”. Ніхто інший мені також не пояснив причин мого звільнення”, – заявив телеведучий.

Вересень додав, що трохи згодом його друзі, які мають стосунок до політичного керівництва каналу, розповіли, що ситуацію зі звільненням намагався змінити власник “Прямого” Петро Порошенко.

Вересень каже, що навіть зустрічався з цього приводу з прессекретарем Порошенка Святославом Цеголко, який сказав, що Вересень “цінний актив” і пропонував почекати “до кінця місяця”.

Журналіст зазначив, що вирішення питання переносилося, він чекав два з половиною місяці і 14 травня подзвонив Цеголку і “вимагав пояснень вже суворішим тоном”. Той нібито пообіцяв, що йому зателефонує Орловська, але цього не сталося.

Вересень наголосив, що йому обіцяли, що виплатять зарплатню за три місяці, але дали лише за два.

Ведучий додав, що подасть в суд, але ще не знає, “на канал Прямий чи на когось конкретно”.

За його словами, він хоче “відновитися на каналі і отримати свою зарплатню”.

Пізніше Орловська повідомила, що Вересня звільнили з телеканалу через низькі рейтинги його програм, які виходили в праймі.

За її словами, власник “Прямого” Порошенко не втручається в кадрову або редакційну політику телеканалу.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.