qwqq

Бійці роти міліції спецпризначення "Кривбас" затримали двох бойовиків терористичних організацій "ЛНР/ДНР", один з яких, ймовірно, є "майором" так званого "МДБ ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, передає Корупція.Інфо.

7 березня під час патрулювання на залізничній станції Очеретине під час перевірки документів були затримані громадяни "І" і "Т". Паспорт останнього мав явні ознаки технічної підробки документів (переклеєна фотографія), а при огляді його речей було знайдено документи, які свідчать про те, що він – уродженець Усть-Янського району, республіки Саха (Якутія).У паперах, які знайшли в останнього, виявили довідку від 27.01.2016 про склад сім'ї, видану "Луганською народною республікою відділом із забезпечення життєдіяльності м. Хрустальне", що вказує на місце його проживання: селище Колчанівка.

Крім цього, в амбулаторній лікарняній картці громадянина "Т" виявили документи про обстеження і надання йому медичної допомоги за фактом отримання контузії головного мозку під час участі в бойових діях.

У затриманого також знайшли фотознімки 10 його товаришів у військовій амуніції, зі знаками незаконних збройних формувань "Л/ДНР" і зі зброєю в руках.

Затриманих передали співробітникам Костянтинівського МВ УСБУ в Донецькій області.

За інформацією УСБУ в Донецькій області, громадянин "І", 1976 р.н., є майором поліції "МДБ ДНР" у м. Новоазовськ Донецької області. Громадянин "Т" був бойовиком незаконного збройного формування "Красний луч".