За останній рік доходи сім'ї в. о начальника національної поліції Запорізькій області Віктора Ольховського помітно зросли.

Про це стало з розслідування журналіста Геннадія Матвієнко, опублікованого на сайті 061.ua Сімейний дохід Віктора Ольховського в 2015 році склав 3,8 мільйона гривень. Порівняно з 2014 роком цифра зросла в 7 разів. Віктор Ольховський на своїй посаді заробив 188 тисяч гривень, а ще 17 тисяч отримав в якості відсотків. Дружина головного поліцейського області Лариса Олексіївна заробила 387 тисяч гривень і отримала 28 тисяч гривень відсотків. Основний дохід Лариси Ольховської склала продаж майна – 3,06 мільйона гривень.

Ця сума, швидше за все, була отримана від продажу севастопольської квартири площею 231 кв. м, яка була в торішній декларації, а в новій її немає. Віктор Ольховський, як і раніше, володіє будинком та гаражем в Севастополі (186 кв. м. та 18 кв. м.), а також квартирою у Києві, яка за рік збільшилася з 78 до 90 кв. м.

Родина Віктора Ольховського володіє квартирою 108 кв. м. в Запоріжжі і нежитловим приміщенням площею 51 кв. м. в Севастополі. Нагадаємо, до переведення в Запоріжжі Віктор Ольховський жив і працював у Севастополі. В декларації було вказано, що в Криму живе теща головного поліцейського області.