Німецький фотограф Пітер Ліндберг помер у віці 74 років. Наразі родичі знаменитого митця не розголошують причин смерті та деталей прощальної церемонії.

Про втрату весь світ дізнався із допису, який 4 вересня з’явився на офіційній Instagram-сторінці Пітера Ліндберга. Згідно з оприлюдненою інформацією, помер фотограф 3 вересня.

Пітер Ліндберг був знаменитий завдяки тісній співпраці з Vogue та нещодавно мав змогу попрацювати з Меган Маркл. Хоч герцогиня не стала героїнею його зйомки, однак спільно з митцем працювала над створенням вересневого випуску глянцю.

Як відомо, Пітер Ліндберг був одним із найпопулярніших фотографів світу. За роки своєї кар’єри він співпрацював із багатьма знаменитостями, серед яких були Наомі Кемпбелл, Крісті Тарлінгтон, Лінда Євангеліста, Сінді Кроуфорд, Кейт Мосс, Стефані Сеймур, Ізабелла Росселліні, Сальма Хайєк, Леді Гага.

Однією з останніх робіт Пітера Ліндберга було створення обкладинки для вересневого випуску британського Vogue. Запрошеним редактором номеру була герцогиня Сассекська Меган Маркл, яка упродовж кількох місяців співпрацювала з фотографом та сама підбирала героїнь журналу.