Сьогодні, 3 квітня, у центрі Києва тисячі націоналістів вийшли на Марш сили нації «За українське майбутнє без олігархів». Організатори акції заявляють, що нинішній захід має на меті захист інтересів українців і приведення до тями всієї владної верхівки Української держави, передає Корупція.Інфо


У Марші беруть участь ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», представники Конгресу українських націоналістів, ОУН та «С-14».

Станом на 10.00 год на вулиці Грушевського формується колона націоналістів. Будівлю Кабінету міністрів України охороняють приблизно три сотні Нацгвардійців та співробітниців Нацполіції. Також Кабмін обгородили будівельними блоками.

Популярне: Штрафи до 6800 грн і перерахунок пенсій: Що зміниться для українців вже від сьогодні

О 10:20 год на тому ж місці відбудеться брифінг для ЗМІ. О 10:35 год колона вирушить до Кабінету Міністрів України, де о 10.45 год відбудуться виступи лідерів Маршу. О 11:45 год націоналісти перейдуть до Верховної Ради України, о 12.00 год там відбудеться мітинг. На 12:20 год заплановано презентацію у ВРУ Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. О 13:00 почнеться марш до Адміністрації Президента (вулиця Грушевського – Кріпосний провулок – вулиця Інститутська – вулиця Банкова). О 13:20 год– виступи біля АП та зачитування резолюції.