поліція

У Києві вчора, 17 січня, жінка скоїла наїзд на поліцейського, а при затриманні чинила опір і вкусила за руку патрульного.

Про це йдеться в повідомленні на Facebook патрульної поліції України, передає Корупція.Інфо.

"Вчора в Києві, біля метро "Дружби народів", увагу патрульних привернуло авто, яке припарковалось у смузі для руху громадського транспорту. Інспектор підійшов до водія, щоб зробити зауваження і перевірити документи. Однак жінка відреагувала жорстким відмовою, та скоїла наїзд на поліцейського – провізши його кілька метрів на капоті Hyundai Getz. Патрульний зіскочив з авто, проте отримав травми. З попереднім діагнозом забій лівого і правого колінного суглоба, ЗЧМТ, ЗТГК його госпіталізували в лікарню", – йдеться в повідомленні.

Після цього автомобіль почали переслідувати і заблокували на вулиці Бастіонній. Жінка, вийшовши з машини, намагалася втекти.

"Її швидко наздогнали, а під час спроби одягти наручники жінка не утихомиривалась і нецензурно висловлювалася і вкусила за руку патрульного. На місце події прибули слідчі. Жінка викликала собі швидку, посилаючись на "погане самопочуття". Її госпіталізували з попереднім діагнозом "гостра реакція на стрес", – відзначили в поліції.