189627

У комісії переплутали бюлетені з-за того, що не було маркування з номерами дільниць на пачках, а сьогодні, напередодні початку голосування нові бюлетені вже везуть в міську виборчу комісію. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора", передає Корупція.Інфо.

"На пачках з бюлетенями зі списками кандидатів до облради, які напередодні отримала Вишгородський міський виборча комісія, не було маркування з номерами дільниць. Оскільки кількість бюлетенів необхідних для ділянок збігалася, то комісія роздала бюлетені дільничним комісіям", – йдеться в повідомленні.

У результаті виявилося, що в розсортованих пачках бюлетенів переплутані округу. Деякі комісії встигли поставити на бюлетенях штампи, через що ті виявилися фактично зіпсованими.Голова Вишгородської міської виборчої комісії Микола Терновий каже, що не знає, хто насправді зробив помилку.

"Можливо, це моя помилка, я повинен був не допустити розподіл бюлетенів. Як кажуть, відпускає командир. Але по-людськи мені здається, що нашій помилки тут немає і про це також говорили представники обласної виборчої комісії, коли приїжджали з'ясовувати", – уточнив він.

Микола Терновий запевняє, що комісія не мала можливості ідентифікувати бюлетені, тому не дивно, що не було заводського маркування.

"За Законом усі бюлетені повинні бути одного кольору, тобто вироблені однією партією, тому довелося передрукувати всю бюлетені до обласної ради в округах №20 та №21 Київській області, а не тільки ті, що зіпсовані безпосередньо. Приблизно 25 000", – стверджує Терновий.‡агрузка...