Аваков продовжує "процес очищення від хабарників" в ДАІ

ab23097a92767a6f6faca201b881eb6d
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив усіх співробітників ДАІ в м.Маріуполь Донецької області. Про це глава міністерства написав на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо

"Наказом міністра співробітники департаменту ДАІ Донецької області звільнені з посад і виведені за штат для проведення атестації. Всі 625 осіб. З 7 липня", – йдеться в повідомленні.

Снимок

Також Аваков повідомив, що в ході "процесу очищення від хабарників і тих, хто паразитує на горі людському зрадників в пагонах" на В'ячеслава Аброськіна, одного з ініціаторів цього процесу очищення – чекає велика робота, високої інтенсивності та відповідальності.

Так, за словами міністра, в Маріуполі атестація, враховуючи ступінь напруженості в області проходитиме форсовано, але ретельно і за участю поліграфологів і фахівців з Києва.

"Розраховуємо, що всі хабарники, латентні вороги України, що ховаються від служби в скрутний час – будуть за підсумками атестації звільнені. За підсумками першої атестації чесні працівники – будуть служити і готуватися до тестів та іспитів в новий поліцейський патруль", – повідомив Аваков.