zvG285iwOB0

Сьогодні у Львові на площі Митній близько 14:00 громада стала на захист продавця фруктів, у якої представники міліції конфіскували кілька ящиків з товаром.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу», передає Корупція.Інфо.

За словами свідків події, до жінки, яка продавала фрукти, підійшли двоє чоловіків, які назвалися дільничними, і звинуватили її в незаконній торгівлі. Згодом почали вимагати гроші, обіцяючи натомість її відпустити.

«Перехожі запримітили, що жіночці стало погано, бо на неї тиснули чоловіки в цивільному, і почали розбиратися, що сталося. Так сформувалася група підтримки продавця. Люди встали навколо дільничних і не відпускали їх з місця події. Деякі почали фіксувати все, що відбувається, на камеру», – пояснив один зі свідків.
Чоловік також додав, що бачив, як чоловіки конфіскували виноград і яблука, якими торгувала продавець, та віднесли їх до вантажівки, припаркованої неподалік.
Як розповіла сама продавець Наталія Кушнір, спочатку дільничні попросили її показати дозвільні документи на торгівлю, але через їх відсутність забрали ящики з фруктами.«У мене немає дозволу на торгівлю, і я звернулася до правоохоронців з проханням відпустити мене взамін на те, що більше не торгуватиму. Але вони почали надягати на мене наручники і сказали, що відвезуть у відділок міліції. І тут прийшли на допомогу люди, які попросили чоловіків пред’явити документи і пояснити, що відбувається», – поділилася жінка.

Своєю чергою, дільничні не пішли на контакт з перехожими, а одному з міліціонерів удалося втекти. Іншому люди завадили у спробі покинути місце події і викликали поліцію.

Коли патрульні прибули на місце, вони поспілкувалися з очевидцями і запропонували громадянам написати заяви-пояснення щодо події. Як зазначив патрульний Максим Каночкин, справою займатиметься слідчо-оперативна група, бо в ній фігурує викрадення ящиків з фруктами.

«У жінки викрали фрукти на загальну суму понад 100 грн, а це є крадіжка, а значить – кримінальна відповідальність. Тож цим питанням займатиметься слідчо-оперативна група. Наше завдання – зібрати пояснення у свідків, затримати порушника і відвезти його в райвідділок міліції», – сказав поліцейський.

Додамо, що посвідчення старшого лейтенанта міліції, якого затримали поліцейські, було прострочене. Кінцева дата документа – 23 серпня 2015 року.

 ‡агрузка...