Судитимуть особу за намагання дати 50 000 грн неправомірної вигоди чиновнику Львівської обласної ради

Судитимуть особу за намагання дати 50 тис. грн неправомірної вигоди чиновнику Львівської обласної ради.Про це повідомили у прокуратурі Львівської області, передає Корупція.Інфо

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування стосовно особи, яка було затримано у вересні поточного року за пропозицію та обіцянку надати неправомірну вигоду високопоставленому чиновнику Львівської обласної ради.

Йдеться про суму 50 000 грн, яку підозрюваний обіцяв надати посадовцю за винесення на розгляд сесії Львівської обласної ради рішення про прийняття радою низки звернень до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної ради України щодо необхідності надання Львівській області спеціального економічного статусу, передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги місцевим органам самоврядування.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.3 ст.369 КК України, тобто пропозиція, обіцянка службовій особі, яка займає відповідальне становище надання неправомірної вигоди, за вчинення в інтересах того хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Галицького районного суду м. Львова для розгляду.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої та із спеціальною конфіскацією.