Апеляційний суд залишив у силі вирок реєстратору БТІ, що відчужила комунальні приміщення, вартістю 1 млн грн. Чиновницю засуджено та призначено покарання – три роки та шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади, строком на два роки, зі сплатою штрафу, із встановленням іспитового терміну – один рік.

Про це 18 серпня передає прес-служба прокуратури Львівської області.

Як зазначається у повідомленні, посадовець незаконно оформила за фізичною особою право власності на майно громади Львова – нежитлові приміщення на вул. Хотинській, площею майже 740 кв м.

Прокуратура Галицького району міста довела вину реєстратора комунального підприємства Львівської обласної ради «БТІ та ЕО» у вчиненні інкримінованих їй правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч.2 ст. 366 КК України.

Галицький районний суд засудив чиновницю та призначив покарання – три роки та шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади, строком на два роки, зі сплатою штрафу, із встановленням іспитового терміну – один рік.

Водночас, Апеляційний суд Львівської області погодився із таким вироком суду першої інстанції та залишив його без змін.

Крім того, за втручання прокуратури Галицького району міста Львова, згадані приміщення, вартістю майже 1 млн грн, витребувані із незаконного володіння та повернуті у комунальну власність.

Загалом цьогоріч прокуратурою Галицького району за фактами незаконного заволодіння комунальними об’єктами у центрі Львова розпочато три кримінальні провадження, одне з яких уже скеровано до суду з обвинувальним актом.

Джерело: ZiK