пог

31-річного львів’янина, який наприкінці серпня у Львові обікрав працівника прес-служби Адміністрації президента України Ярему Духа і представника мистецької агенції «Наш формат» Святослава Романа, засудили на два роки умовно.

Злочинець підважив скло в автомобілі ГАЗ 21 «Волга», що належить Роману і був припаркований поблизу «Парку культури», де проходив пивний фестиваль, та викрав ноутбук, мобільний телефон, 20 тис. грн, документи та інші особисті речі на загальну суму понад 60 тис. грн, передає Корупція Інфо

«Я не до кінця задоволений рішенням суду, бо з вкрадених речей мені повернули лише модем і телефон. Тобто найдешевше із того, що було в наплічнику. Я вже відновив закордонний паспорт. Довелося також купувати інші речі. Ноутбук я ще не купив, бо це дуже дорого. Тому хочеться отримати за це компенсацію», – розповів ZAXID.NET Ярема Дух.Від слідчих він дізнався, що викрадач продав ноутбук посереднику за 4 – 5 тис. грн, а той своєю чергою продав його вдвічі дорожче у магазин «iPeople», що на вул. Куліша, 45 у Львові.

«Мене дуже обурило, що цей магазин скуповує крадені речі. Цей ноутбук новий і його ринкова вартість – понад 20 тис. грн. Тобто хлопці роблять непоганий бізнес на крадених речах», – підкреслив працівник прес-служби Адміністрації президента.

Із самим злодієм він не спілкувався, але від слідчих дізнався, що він відсидів кілька років у в’язниці за продаж наркотиків та був достроково звільнений. Зареєстрований він у Городку, але живе у Львові.

Ярема дух зазначив, що порадиться із адвокатом, чи оскаржувати цей судовий вирок, чи подавати цивільний позов про відшкодування вартості вкраденого.