lkjhg

Двоє росіян зважилися на протест проти російської політики щодо України. Озброївшись українським прапором, вони вийшли на центральні вулиці Москви і співали гімн України, а також закликали звільнити українську льотчицю Надію Савченко. Сподівалися дійти до Червоної площі, але правоохоронці РФ жорстко затримали їх і відвезли у відділення міліції.

Двоє російських активістів не побоялися скандувати в центрі Москви «Слава Україні!», «Волю Надії!» і співати український гімн. Вони вийшли з прапором України та намагалися пронести його «хоча б до мавзолею Леніна», за їхніми словами.

Як пояснили активісти свою позицію, вони не змогли мовчати, коли в РФ затримують і судять невинну людину. Вони вийшли протестувати проти такої політики своєї влади. На відео видно, що один з них має специфічну ходу. Новинний портал «Трайдент» повідомляє, що активістів звуть Віктор Капітонов та Василь Недопекін і обидва є людьми з обмеженими можливостями.

Вони вийшли від храму Христа Спасителя і дійшли тільки до Олександрівського саду. Російські правоохоронці зупинили їх і затримали. При цьому один з активістів спробував чинити опір, але його повалили на асфальт і взяли в наручники. На даний момент відомо, що затриманих вже відпустили, склавши на них два протоколи. Суд запланований на 13 квітня.