У Кам'янському Дніпропетровської області 9-річна школярка раптово померла під час уроку танців.

Ймовірною причиною трагедії називають хворобу. Однак точного діагнозу правоохоронці поки не розголошують.

"Тут була карета швидкої допомоги, патрульна поліція, машина оперативників. Я прийшла в той момент, коли виносили дитину. Спілкувалася потім в соцмережах із батьками, які водять сюди дітей. Всі в шоці. Ніхто не розуміє, як це могло статися, щоб не врятували дитину", – розповіла очевидець Дарина Звягіна.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Директор центру позашкільної роботи і дитячої творчості Оксана Гунько повідомила, що дівчинці стало погано після розминки – вона втратила свідомість. Однак раніше ніяких скарг від дитини не надходило.

"До неї підбігла керівник гуртка, почала робити штучне дихання, масаж серця. На жаль, на момент приїзду "швидкої", вона констатувала біологічну смерть із попереднім діагнозом рефлюкс (зворотний відтік вмісту порожнистих органів у порівнянні з нормальним його рухом – Ред.)", – розповіла Гунько.

У школі, де навчалася дівчинка, оголосили траур. За словами директора навчального закладу Олени Приходько, вона була життєрадісною і товариською.

"Правоохоронці з'ясовують причину смерті школярки в рамках відкритого кримінального провадження з кваліфікацією статті 115, з позначкою "нещасний випадок", – заявила старший інспектор сектору моніторингу Кам'янського ОП Олена Тимченко.