Візит президента Німеччини Йоахім Гаук у місто Зебніц в Саксонії 26 червня, спровокував масові заворушення.

На вулицях міста зібралися праві екстремісти, які були незадоволені міграційною політикою влади, передає Корупція.Інфо з посиланням на Deutshe Welle.

Учасники акції протесту зустріли Гаука транспарантом "Ласкаво просимо в темну Німеччину". Також вони вигукували образи і лайки на адресу президента ФРН. Крім іншого, Гаука називали "зрадником батьківщини".

Один з маніфестантів кинув у президента важким предметом. Правопорушником виявився 30-річний неонацист. Поліція була змушена застосувати для розгону учасників сльозогінний газ.

Зазначається, що організатори поїздки Гаука в Зебніц заздалегідь знали, що під час його перебування в Саксонії можуть статися заворушення. Найбільш активних протестувальників було близько 30, а всього серед учасників акції було лише десять відсотків жителів.

Нагадаємо, у Великобританії на 41-річного парламентарія Джо Кокс вчинили замах під час робочого візиту в місто Берстолл в Західному Йоркширі.

Під час спілкування з городянами біля місцевої бібліотеки відбулася перепалка Кокс і двох чоловіків. В результаті один з них дістав пістолет і вистрілив у неї. Британська поліція затримала 52-річного чоловіка. Повідомлялося, що Кокс отримала також ножове поранення.

Пізніше стало відомо, що Кокс померла від поранень, отриманих під час замаху.