У Саратові сталася страшна подія, яка шокувало не тільки місцевих жителів, а й досвідчених слідчих. Чоловік, який був добряче напідпитку розправився з коханкою, після чого з'їв її соски, передає Корупція.Інфо

Звичайний саратовський вечір не віщував біди. 30-річний Дмитро Полулях проводив час зі своєю пасією Оленою Маліковою за пляшкою спиртного.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Несподівано між чоловіком і його подругою розгорівся конфлікт. Господарю квартири не сподобалося, що гостя вилаялася на нього матом.

У відповідь на образу розлючений саратовець наніс приятельці по чарці безліч ударів ножем по голові і тулубу. Після цього взяв сокиру і відрубав жертві кисті рук, передає Telegram-канал 112.

Подальші події могли б викликати острах навіть у затятих маніяків і вбивць. За інформацією слідчих, саратовець увійшов в кураж і спробував позбутися трупа. Зловмисник взявся за справу пізно вночі, після чого сусіди почули глухі удари.

Відрубавши кисті, розпоровши горло і живіт жертви, Дмитро чогось відрізав соски. Пізніше чоловік зізнався, що з'їв їх.

Про те, що трапилося саратовец вирішив розповісти сусідам і родичам. Перших він сповістив про жорстоке вбивство особисто, зайшовши до них у будинок з закривавленим ножем. Батькам вбивця розповів про "досягнення" по телефону, а також попросив викликати поліцію.

Чоловік був оперативно затриманий і незабаром визнав свою провину. В даний момент відносно жителя Саратова порушено кримінальну справу за статтею про вбивство. Йому загрожує до 15 позбавлення волі.