Зникла ще 2009 році: Чоловік задушив і спалив дівчину за пікантне фото, тіло шукають досі

07/12/2017     Автор: Яна Романська
Зникла ще 2009 році: Чоловік задушив і спалив дівчину за пікантне фото, тіло шукають досі

Підозрюваного у вбивстві дівчини затримано в Ленінградській області. За версією слідства, чоловік задушив і спалив коханку, яка збиралася послати інтимні фотографії його нареченій, передає Корупція.Інфо

Популярне: Крапка у справі? Cтали вiдомі результати експертизи кpoві Олени Зайцевої

Трагедія сталася вісім років тому в Сланцевском районі Ленінградської області. У 2009 році було порушено кримінальну справу за фактом зникнення дівчини. Однак її закрили: підозрюваного опитували, але переконливих доказів тоді не знайшлося.

Справа знову порушили після візиту до Слідчого комітету брата зниклої. За попередніми даними, вночі 15 травня 2009 року 26-річна дівчина пішла з дому і не повернулася. Імовірно, вона зустрілася з колишнім коханцем і стала його шантажувати спільними інтимними фото. При цьому нібито загрожувала відправити їх нареченій молодої людини. Слідство вважає, що чоловік задушив дівчину, а потім вивіз її тіло в ліс і спалив.

35-річного підозрюваного днями затримали і доставили до слідчого. Перед правоохоронними органами стоїть складне завдання – знайти тіло. Без нього у кримінальної справи перспективи туманні – ні суд, ні прокуратура не підтримали ідею відправити підозрюваного в камеру на період слідства. Слідчим комітетом Ленобласті порушено справу за статтею 105 Кримінального кодексу (вбивство).