Незважаючи на те, що дівчина просила його припинити, чоловік в червоному спортивному костюмі не зупинився, передає Корупція.Інфо.

22-річна Карла Луїза Дейлі їхала на автобусі до себе додому в Лідс, Англія, коли невідомий чоловік сів позаду неї і почав мастурбувати. Дівчина вирішила провчити пасажира і стала знімати його на камеру, попросивши зупинитися. Однак збоченець не звернув на це ніякої уваги і продовжив самоудовлетворяться, повідомляє LadBible.

"Його очі були спрямовані на мене, а руки були на його статевому органі, роблячи руху вгору і вниз. Я попросила припинити, але він продовжував дивитися і, коли я встала, щоб піти, сказав:" Я люблю тебе ""

Коли Карла спустилася на перший поверх автобуса, щоб повідомити водієві про те, що сталося, той лише порадив їй пересісти на інше місце. Чоловікові дозволили залишитися в громадському транспорті, а перелякана дівчина вийшла на вулицю.

Популярне: "Прощавай школа …": У Мережу просочилися фотографії дочок Порошенко з випускного. Тільки подивіться на цих близнят

"Що, якщо діти і молоді жінки сіли в автобус після того, як я вийшла? Він міг зробити з ними те ж саме"