Дівчатка-двійнята сфотографувалися для випускного альбому і готуються до вступу до вузу, передає Корупція.Інфо.

Не дивлячись на те, що в британському "Конкорд коледжі" (Concord College) останній іспит буде 30 червня, випускний тут вже відгуляли. Цього року навчальний заклад закінчіли дочки-двійнята президента Петра Порошенка, яким нещодавно виповнилося по 18 років, а молодший син Михайло проучиться в коледжі ще рік.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

Традиційно тут, в коледжі, проходить Photo Day – заключна фотосесія для всіх учнів, а 12 травня вже відбувся випускний бал.

Фотографували студентів "Конкорд коллежда", де навчаються діти з різних країн, на задньому дворі навчального закладу і неподалік старовинного замку XIII століття – Актон-Барнел (Acton Burnell).

Дочки-двійнята президента вчилися відразу в двох країнах. Олександра і Євгенія були ученицями столичного Кловського ліцею іноземних мов №77. Також вони є студентками коледжу "Конкорд" (Concord College), що в Великобританії.

Надіслати сестер за кордон порадив нібито старший син президента – Олексій Порошенко. Нинішній народний депутат закінчив Лондонську економічну школу і повернувся до Вінниці реалізувати свої знання. Саме він і рекомендував батькам, щоб сестри так само, як і він, паралельно з українською освітою навчалися в міжнародній школі.

Вручення дипломів і вечірка проходили в прикрашеній залі. Випускники традиційно в вечірніх сукнях і костюмах. Євгенія, одна з дочок-двійнят Порошенко на випускному вечорі продемонструвала прекрасну фігуру і одягла стрічку "Випускник".

За інформацією "Країни", дочки президента будуть вступати в один з вузів Великобританії. Це й не дивно, адже на даний момент "Конкорд коледж" займає почесне четверте місце за рівнем академічної підготовки учнів серед шкіл цієї країни. Випускники вступають в Оксфорд і Кембридж, LSE і Imperial College, Університет Лондона і багато інших вищих навчальних закладів по всій Європі.

У школі, яка забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 млн. 300 тис грн. на рік.