Представниця Росії на "Євробаченні-2018" Юлія Самойлова могла б продемонструвати вищий результат минулого року на конкурсі в Києві, якби Україна не заборонила їй в'їзд після виступів в окупованому РФ Криму, передає Корупція.Інфо.

Як передає "РИА Новости", таку заяву зробила російська співачка Діана Гурцкая, додавши, що в Самойлової нібито зібралася втома за минулий рік.


"Юля ж молодець не в силу фізичного стану, а тому, що зуміла вистояти, коли проти неї була країна, яка не пустила її на конкурс. Я впевнена, що минулого року результат був би на порядок вище. А за рік зібралася психологічна втома. Неможливо не перегоріти за такий довгий період", – заявила Гурцкая.

Вона зазначила, не можна жаліти Самойлову через її інвалідність. "Музика – це той світ, де немає поділу на здорових і людей з обмеженими можливостями", – додала артистка.Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

Нагадаємо, Самойлова не змогла вийти у фінал "Євробачення-2018", не потрапивши в десятку кращих за підсумками другого півфіналу конкурсу.

Як повідомлялося раніше, росіяни загнобити Самойлову за виступ на "Євробаченні-2018".