Підліток-інвалід став жертвою згвалтування на північному сході Москви. На нього напав неповнолітній судимий сусід, який влаштував засідку в під'їзді, передає Корупція.Інфо

Як вдалося з'ясувати «МК», інцидент стався 6 червня близько 22.00. 13-річний Діма (всі імена змінені), що страждає на олігофренію, спускався зі своєї квартири на вулицю. Підліток ніс пляшку з водою батькові (чоловік працює інженером в хімчистці), який у дворі будинку лагодив свою машину. На сходовій клітці третього поверху його підстеріг сусід з восьмого поверху 17-річний Олексій та поглумився над ним.

Після того, що сталося Діма вийшов у двір, віддав пляшку батькові і піднявся додому, де сказав матері, що йому треба помитися. Мати звернула увагу на те, що труси сина були в крові, коли той пішов у ванну. Жінка зателефонувала в поліцію і швидку. Прибулі на місце правоохоронці по гарячих слідах затримали Олексія, а медики доставили жертву в дитячу лікарню.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, Олексій свою провину заперечує. Хлопець заявив слідчим, що йшов в магазин і про те, що трапилося нічого не знає. Однак слідчі з'ясували, що він був судимий за крадіжку і знайомий з Дімою. Про зустріч вони не домовлялися, підліток-інвалід в цей день приїхав з матір'ю з Криму, де відпочивав із соціальної путівці.