Білоруських избиратилей напередодні масової акції опозиції намагаються залякати заявами про затриманих бойовиків, які нібито тренувалися в Україні.

Про це заявив білоруський політолог Олександр Федута, – Корупція Інфо.

"Направлене білоруському виборцю (заяву Лукашенка. – Ред.), якого лякають напередодні можливої масової акції опозиції 25 березня. Слово "Майдан" у нас страшилка, всіх лякають: "Ви хочете, щоб було, як в Україні, щоб стріляли, щоб гинули люди, щоб регіони проводили голосування про незалежність, щоб вторглися іноземні війська. Якщо ви цього не хочете – підтримуйте Лукашенко". Тому, коли українські медіа писали і говорили, що Лукашенко чи не найкращий друг українського народу — це не правда", – заявив Федута.

Також політолог додав, що фактів провезення зброї з України в Білорусь не було наведено.

Популярне: Шокуюча знахідка..: що знайшли в квартирі начальника поліції (ФОТО)


"Йому це не цікаво, він каже — бойовики намагалися провести зброю з української території. Ось. Лякають зброєю, а не Україною. Була заява вашої прикордонної служби, що ніякого прориву не було, і наш загін був змушений це підтвердити. Ніяких фактів спроби провезення зброї з української території теж не було виконано", – підкреслив він.

Федута також додав, що СБУ правильно відреагував: "звідки у вас такі факти", я думаю, що КДБ відповість, що фактів немає. Тільки КДБ не відповість інше, що, вибачте, наш президент збрендил.

Нагадаємо, напередодні Лукашенко заявив про затримання бойовиків, які готували збройну провокацію. За його словами, бойовики тренувалися в таборах України, Польщі чи Литви.