Вчора південнокорейські ЗМІ підтвердили новини про смерть 28-річного Кім Чжон Хвана, відомого під псевдонімом Йоан. Він був учасником k-pop-групи TST (раніше колектив називався Top Secret).

Причину смерті музиканта, який помер 16 червня, до сих пір не оприлюднено. Завтра відбудуться його похорони.

Як співак Кім Чжон Хван дебютував в 2015 році в складі групи NOM, а в 2017 році увійшов до складу тоді ще Top Secret. Свій четвертий альбом група випустила в січні цього року.

Останні знімки в своєму інстаграм співак опублікував 31 травня. На них він позує на пляжі і на тлі хмарочосів і повідомляє, що хоче подорожувати. Свої співчуття рідним і близьким співака в коментарях висловлюють його шанувальники з усього світу, а багато хто з них до цих пір не вірять в те, що трапилося.

Кількість смертей серед молодих представників корейської популярної музики за останні кілька років помітно збільшилася. Причому в більшості своїй корейські виконавці добровільно зводять рахунки з життям. Багато з них не витримують суворого контролю і тиску з боку продюсерів, які часто зобов’язують їх сидіти на дієтах і не завжди дозволяють користуватися мобільними телефонами. На тлі всього цього, а також критичних коментарів з боку хейтерів музиканти часто впадають в депресію, з якої їм, на жаль, не завжди вдається вийти.