У Верховній Раді пропонують звільнити міністра соціальної політики Андрія Реву. Відповідний проект постанови зареєстрували у парламенті 7 червня, передає Корупція.Інфо


“Враховуючи неприйнятну ситуацію, яка склалася із дотриманням соціальних прав внутрішньо переміщених осіб…Визнати роботу Міністерства соціальної політики незадовільною. Звільнити міністра соціальної політики Реву Андрія Олексійовича із займаної ним посади”, – йдеться у тексті документу.

Документ зареєстрували нардепи з фракцій “Батьківщина” Олексій Рябчин, “БПП” Сергій Каплін, Наталія Новак, Олександр Сугоняко, “Самопомочі” Наталія Веселова, позафракційні Сергій Тарута, Віктор Чумак, Юрій Дерев’янко і Юрій Левченко.

Нагадаємо, як передавала Politeka, Верховна Рада України 7 червня звільнила Олександра Данилюка з посади глави Міністерства фінансів. Відомо, що “за” відповідне рішення проголосували 254 депутатів.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

Сам Данилюк перед голосуванням заявив: “Зараз ви будете голосувати з приводу моєї відставки. Мені інкримінують те, що виніс” сміття з хати. Написаний мною лист очевидний, там викладено очевидні факти. Зокрема, ДФС вже більше року має повністю ручного керівника, через що реформа служби не проводиться. Ця ситуація є типовою для всіх органів в Україні. Служба пронизана корупцією”.

Відзначимо, виконуючим обов’язки глави Мінфіну призначена заступниця Данилюка Оксана Маркарова.


Нагадаємо, про відставку Данилюка стало відомо, 6 червня. «Підписав подання до Верховної Ради подання на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка. Після спровокованого ним конфлікту на засіданні уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів», – повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Гройсмана образило і те, що Данилюк виніс конфлікт і на міжнародний рівень: «Поширення спотвореної інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України переговорів з ЄС могло поставити під загрозу їх результати», – зазначив глава уряду.