Частина документів, наданих службою, має гриф секретності.


Окружний адміністративний суд знову відклав розгляд справи за позовом 1+1 та компанії "Кіноквартал" до Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно та СБУ. Суперечка стосується заборони телесеріалу "Свати", йдеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо

В процесі попереднього провадження з'ясувалося, що документи, надані Службою безпеки до справи, є таємними, і для ознайомлення з ними учасники справи мають отримати спеціальний допуск, що оформлюється в СБУ. 

У листопаді 2017 року Держкіно заборонило телесеріал "Свати" для показу в Україні. Причиною стало інтерв’ю актора Федора Добронравова, в якому він підтримав анексію Криму. Актора внесли в список тих, кому заборонено в’їзд до України.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна


Окружний адміністративний суд знову відклав розгляд справи за позовом "1+1" та компанії "Кіноквартал" до Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно та СБУ. В процесі попереднього провадження з'ясувалось, що документи, надані Службою Безпеки до справи, є таємними, і для ознайомлення з ними учасники справи мають отримати спеціальний допуск, що оформлюється в СБУ.