У Росії ветеранів запросили в похоронне бюро.

Чим ближче стає День Перемоги, тим більше шокує непідготовлених людей сувора російська дійсність. У місті Єкатеринбурзі поки ще живих ветеранів Великої Вітчизняної війни запросили на святкове чаювання … в похоронне бюро, передає Корупція.інфо з посиланням на місцевий ресурс E1.RU.

Таку благодійну акцію придумала уральська приватна компанія «Похоронний дім« Хелп». Нічогенька назва. А девіз, певно, – "допоможемо вмерти кожному".

Всім ветеранам Єкатеринбурга вручили подарунковий пакет, в якому знаходилися продуктовий набір, безкоштовний букет штучних квітів для покійних, пам'ятка по похованню та кремації, ікона, маленький календарик і, звичайно, найцінніший подарунок – купон, який надає 10-відсоткову знижку на послуги похоронщіков. А перев'язаний цей пакет був «георгіївською» стрічкою.

Однак найбільший шок у людей похилого віку та їхніх родичів викликало навіть не це, а саме місце проведення святкового чаювання. Діти й онуки ветеранів навперебій почали розповідати про це в соціальних мережах.

"Нашу 83-річну прабабусю офіційно запросили на святкове чаювання для ветеранів, – пише мешканка Єкатеринбурга Валентина Бордуков. – Це відбувається досить часто: то депутати їх вітають, то ще хтось. І цього разу вона з такими ж пенсіонерками щаслива поїхала розважитися. Але яке ж було здивування людей похилого віку, коли їх привезли пити чай в ритуальний зал похоронного бюро, прямо серед вінків, домовин та надгробків! Вони були просто шоковані. Наша прабабуся вкрай негативно до цього поставилася."

У той же час, в самому похоронному бюро «Хелп» нічого обурливого в події не бачать. І навіть з гордістю публікують фото- і відеозвіт про проведену благодійної акції на своєму офіційному сайті.

-"У нас тут стоїть кілька столиків, тут ми пригощаємо пенсіонерів і ветеранів кавою, чаєм, печивом і цукерками, – розповів журналістам комерційний директор ТОВ «Похоронний дім« Хелп »Дмитро Ядришніков. – З 16 по 21 квітня всім пенсіонерам і ветеранам ми дарували подарункові пакети. Навіть наливаємо горілку чи коньяк, якщо хтось із старих бажає пом'янути покійних."

Цікаво, що поставляють таких «гостей» похоронному бюро не хто-небудь, а місцеві органи соцзабезпечення. За словами Дмитра Ядришнікова, вони в цьому кровно зацікавлені, оскільки їм потрібно запропонувати своїм підопічним що-небудь цікаве перед святом 9 травня.

Нагадаємо, це далеко не перший шокуючий казус, що стався в Росії напередодні Дня Перемоги. Наприклад, в Республіці Татарстан перед святом знесли монумент Невідомому солдату.

 

 мпави

мпмпампав