178587

Трьох українців, які намагалися переправити в Угорщину контрабандні цигарки, затримали прикордонники Мукачівського загону. Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби, передає Корупція.Інфо.

"Під час перевірки державного кордону та огляду місцевості прикордонним нарядом було знайдено 14 пакетів з контрафактними тютюновими виробами. Згодом при проведенні пошукових заходів прикордонники виявили чоловіків, які намагалися перемістити через кордон ще 9 ящиків з тютюновими виробами", – сказано в повідомленні.Помітивши правоохоронців, правопорушники намагалися втекти. Під час затримання контрабандистів прикордонним нарядом було здійснено два попереджувальних постріли вгору з автоматичної зброї. У дев'яти пакетах, які затримані намагалися перемістити через кордон, перебувало понад 7500 пачок цигарок марки "Комплімент" без акцизних марок.

Порушників разом з виявленим вантажем сигарет доставили в прикордонний підрозділ. За словами затриманих місцевих жителів, невідома їм особа в місті Берегове запропонувала їм за грошову винагороду в сумі 300 гривень перемістити через державний кордон тютюнові вироби.

На порушників складені адміністративні документи, їх подальшу долю визначить суд. Конфісковані тютюнові вироби надалі передадуть представникам фіскальної служби.