Віце-президент Сполучених Штатів Майкл Пенс не ставить під сумнів послаблення введених щодо Росії санкцій.

Про це повідомляє Корупція. інфо

«Питання санкцій залежить від того, чи побачимо ми різного роду зміни в положенні Росії і можливість працювати на загальні інтереси. А саме боротьба з ІГІЛ, – заявив Майкл Пенс.

– У нас з Росією є загальний інтерес в протистоянні з радикальним ісламським тероризмом і особливо з ІГІЛ, і якщо у нас є можливість працювати разом, я думаю, що президент шукає можливість почати відносини заново».

При цьому Майкл Пенс зазначив, що питання про санкції щодо Росії проясниться в найближчі пару місяців.

Разом з тим, за словами віце-президента США, в Білому домі активно спостерігають за розвитком ситуації на сході України. «І ми дуже стурбовані активізацією бойових дій», – зазначив Пенс.

Раніше представник Білого дому Шон Спайсер підтвердив позицію адміністрації президента Трампа щодо збереження санкцій проти Росії, пов'язаних з окупацією Криму.

Нагадаємо, постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі під час свого першого виступу в Раді Безпеки ООН підтвердила позицію нової адміністрації США щодо російської агресії.

«Сплеск бойових дій в цій частині України, загибель людей, руйнування інфраструктури, криза розростається. Цю ескалацію насильства потрібно зупинити.

США разом з народом України, який майже 3 роки страждає від окупації і військової інтервенції Росії. США як і раніше засуджують і вимагають негайно припинити російську окупацію Криму.

Крим є частиною України. Наші санкції в зв'язку з Кримом будуть діяти, поки Росія не поверне контроль щодо півострова Україні», – заявила Хейлі.