4 грудня в центрі Грозного пролунав потужній вибух і розпочалася перестрілка в районі будинку Друку, в якому забарикадувалися повстанці.

За повідомленням "Кавказ-центру", в ході бойових дій група моджахедів ліквідувала трьох поліцейських і автомобіль дорожньо-патрульної служби.

За деякими даними, повстанці прибули у Грозний на трьох легкових машинах з боку Шалажі. Серед городян розповсюджується інформація про діяльність інших груп моджахедів у Грозному.

"Є чутки, що штурм в Грозному — це відволікальний маневр, мета — резиденція Кадирова (президента Чечні — ред.)",- пише один з користувачів соцмереж.

Також є повідомлення про надходження у міську лікарню №9 поранених та велику кількість трупів кадирівців.

Як відомо, повстанці переховуються у будинку Друку. Відтак, до споруди підтягується бронетехніка, зокрема, танки. По будівлі відкрили вогонь з важких кулеметів, внаслідок чого вона зайнялася.

Близько 4:00 ночі у соцмережах поширився аудіозапис звернення бойовиків. Вони називають Грозний "Джохаром" та запевняють, що у місті перебуває понад три сотні бойовиків. Усі вони борються за незалежність.

Як повідомляють ЗМІ, раніше до поліцейських надійшла інформація про можливе перебування у Грозному кількох бойовиків. Коли працівники ДАІ під час чергування біля будинку Друку намагалися зупинити підозрілий автомобіль, розпочалася стрілянина, яка забрала життя трьох поліцейських.

Зазначимо, будинок Друку у Грозному знаходиться неподалік будинку уряду республіки, ряду адміністративних споруд та торгового центру. У будинку знаходяться офіси численних республіканських і федеральних ЗМІ. А поруч із ним, розміщена будівля державного телебачення.

 

 

новини про Львів