Україні на шляху до вступу в НАТО потрібні гарантії безпеки, оскільки навіть після перемоги та настання миру українців все ще очікуватиме нова агресія рф, яка є цілком ймовірною

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю CNN.

“Україні потрібні гарантії безпеки. Світу потрібні гарантії безпеки в Україні. Від цього залежить стабільність і, до речі, та втома, про яку ви говорили (від війни. – ред.).

Після нашої перемоги, після миру ми не хочемо повернення до такої самої ситуації – вона може бути”, – сказав Глава країни.

Зеленський пояснив, що військово-політичному керівництву росії, яке є тепер, потрібна “пауза в тому чи іншому вигляді”. Таку паузу кремль, наприклад, отримав після досягнення Мінських домовленостей.

“Їм потрібні паузи. Потім вони набираються сил, грошей, зброї, потім починають інформаційно готувати своє суспільство, і коли все це об’єднано і готове, вони починають наступ.

Бо мета одна – знищити нашу незалежність. Більше ніяких цілей там немає”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що Україна вже показала світу свою силу. Зеленський впевнений, що за стійкістю своєї оборонної системи вона перебуває щонайменше на рівні країн НАТО.

“Я вважаю, що було б справедливо, щоб усі ми були в одному колі безпеки, Альянсі безпеки. Тому що війн усередині НАТО немає, тому для нас це найбезпечніша конструкція”, підкреслив президент.

Однак шлях до НАТО може виявитися довшим, ніж хотіли б українці.