Ті люди, котрі зараз вимушено перебувають на лінії розмежування, представляють частину нашого соціуму.

І президент Володимир Зеленський поїхав туди, щоб переконатися, які люди там живуть і чого вони насправді хочуть.

Про це у коментарі виданню “Вголос” сказав генерал-лейтенант Ігор Романенко.

“Хочу зауважити, що президент Зеленський спілкувався з людьми на їхньому рівні. Із цими ветеранами АТО, і з місцевими розмови були дуже прості, не типові для українських політиків. Зеленський з одними пив чай, а з місцевими – навіть склянку горілки випив. Його поведінка дуже відрізняється від Петра Порошенка, котрому накривали святкові столи. Це бачили військові, котрі там служили і вочевидь не надто позитивно до цього ставились”, – пояснив військовий.

Раніше, Володимир Зеленський зазначив, що влада зробить усе, щоб “не зрадити і не залишити наших людей на Донбасі” при вирішенні питання про розведення сил на лінії зіткнення.

“Дві доби в Золотому. Там, де люди живуть просто на лінії фронту. Там, де обстріли – не тема мітингів, а цілодобова загроза життю людей похилого віку і дітей. Там, де всіх об’єднують надії на мир. Щирі зустрічі, відверті розмови, спільні надії. Ми зробимо все, щоб не зрадити і не залишити наших людей на Донбасі”, – написав він на своїй сторінці в Facebook у неділю в коментарі до відеосюжету про свою дводенну поїздку в Золоте Луганської області.