Два тижні Юлія Тимошенко боролося з Сovid-19. Вона заразилася короновірусом, який важко переносила. Лідер “Батьківщини” навіть потрапила в лікарню і проходила інтенсивну терапію. Її прес-секретар Марина Сорока повідомляла, що у нардепа була температура 39 і не опускається. Згодом, політик пішла на поправку і її вже виписали.

1 вересня політолог Тарас Березовець з посиланнями на свої джерела повідомив, що Юлія Володимирівна вже у своєму будинку і навіть проводить наради з депутатами. Сама Тимошенко на днях вийшла на зв’язок і опублікувала в Facebook подробиці перебігу хвороби.

“Майже два тижні боротьби з важкою хворобою змінюють відчуття реальності. Але про це поговоримо трохи пізніше … А сьогодні, нарешті, кризовий стан вдалося пережити, і хоча до одужання ще далеко, тепер уже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя” , – написала нардеп.

Журналісти “Страни” вирушили подивитися, де ж зараз продовжує лікуватися і проводить карантин Юлії Тимошенко і її дочка Євгенія з чоловіком Артуром Чечоткіним, які теж заражені короновірусною інфекцією.

Мати і дочка живуть в елітному передмісті, в сусідніх селищах по Старообухівській трасі. Юлія Володимирівна багато років знімає особняк в Козині з особистим пляжем і мальовничим садом. Будинок знаходиться в закритому котеджному містечку “Срібна хвиля”, за документами особняк на 588 кв м. Та земельна ділянка 33 сотки належить кузині політика Тетяні Шараповій (дочка Антоніни Ульяхіної, тітки Тимошенко).

Ульяхіна ж є власницею ще 27 “золотих” соток по сусідству.

У будинку журналісти побачили відкриті вікна, та різнокольоровий фонтан посеред озера, на пляжі стоять шезлонги і припаркований водний мотоцикл. Весь двір Тимошенко потопає в петуніях, а центральний вхід в будинок прикрашають кущі у вигляді кубів.

Тиша, спокій, свіже повітря, вода яка хлюпається в затоці Дніпра. Такі санаторні умови явно сприяють швидкому одужанню не те що простим, українцям, не правда ж?

Чого не скажеш про маєток Євгенії Тимошенко. Хоч будинок Жужі (так дівчину називають рідні) і знаходиться серед сосен, але має безпосередній вихід до жвавої трасі.

Фактично це ще в межах міста, на ділі ж житло Тимошенко-молодшої неподалік від мами. Раніше дачний кооператив письменників був в селищі Конча-Озерна, тепер це столиця. Женя живе там більше 10 років. І теж на “пташиних правах”.

Котедж в стилі “шале” записаний все на ту ж саму Антоніну Ульяхіну, депутату Дніпровської облради. Будинок і 46 соток землі обійшлися при покупці в 3 000 000 грн.

А на початку минулого року сама Євгенія докупила ще 10 соток поруч і почала розбудовувати свою ділянку. Адже і сім’я у неї росте. Пара виховує доньку Єву (4 роки), а в серпні 2019 у них народився ще син. У дворі для дітей побудований ігровий майданчик з гойдалками та пісочницею. А під блакитним навісом, схоже, що критий басейн, якого раніше не було на ділянці.

Українці ж зазначають, що в таких умовах – можна хворіти, та не виключають, що Леді Ю, буде використовувати свою хворобу у своїх же корисно політичних цілях.