431690

У п'ятницю, 10 липня, народний депутат Сергій Каплін та мер Полтави Олександр Мамай побилися і зірвали 50-ю сесію Полтавської міської ради.
Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на "Українські новини".

Перед початком сесії близько 100 мітингувальників біля будівлі мерії вимагали від міської влади встановити плату за проїзд у громадському транспорті в розмірі 3 гривень, яку нещодавно підвищили до 4 гривень.
Активісти Капліна увірвалися до сесійної зали, в якій заблокували Мамая, проте він встиг показати журналістам документ з тарифами на проїзд в інших містах, який свідчив, за його словами, про відсутність вартості в 3 гривні.
Близько 10:20 побилися Мамай, Каплін, активісти та депутати міськради.
Були виламані двері і розбита меблі. Мамай викликав міліцію, але правоохоронці втрутитися в хід подій не змогли, так як двері до залу були забарикадовані. В ході бійки Він обіцяв роздягнути мера, пікетувати офіс організації "Совість України" і закінчити роздачу цукру по 8 кг у рамках передвиборної покупки виборців.
До мерії приїхала швидка допомога і рятувальники.
За інформацією очевидців, мер зачинився в кабінеті заступника Вчеслава Стеценко, де він потім відчув нездужання, тому двері в кабінет вирішили зламати. А сам Каплін викликав рятувальників для евакуації" Мамая".