Найбільш затребуваним товаром в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі вважається, пиво, обсяги контрабанди якого "б'ють рекорди". Про це заявив перший заступник голови Фіскальної служби Сергій Білан, повідомляє Корупція.Інфо, посилаючись на "УНН".

За його словами, у переліку незаконно переміщуваних товарів пиво обійшло навіть горілку і сигарети.

"Пиво, до речі, один з найбільш затребуваних товарів, що незаконно переміщуються в зону АТО, навіть не цигарки і горілка", – сказав Білан.

Він зазначив, що на ринку алкогольних напоїв проблем досить багато.

"У цій сфері ми також боремося з негативними явищами. Якщо взяти останні півтора місяці, то ми ліквідували 32 незаконних підпільних виробництва лікеро-горілчаних виробів. Зрозуміло, що сегмент пивних напоїв досить широкий і користується попитом", – сказав чиновник.

Білан також заявив, що після прирівнювання пива до алкогольних напоїв з'являться спроби уникнути оподаткування та процедури ліцензування, але Фіскальна служба готова до цього і знає, як це запобігти. Як повідомляв "Оглядач", радник Президента України Юрій Бірюков під час зустрічі з волонтерами заявив, що рівень контрабанди в зоні АТО за своєю рентабельності зрівнявся з торгівлею наркотиками.