Вивчення опублікованого в Інтернеті листування виселених з України колишніх журналістів телеканалу "Інтер" дозволяє зробити висновок про те, що політичні проекти "Партія простих людей" і "Народний контроль" управляються з Кремля. Про це написав у вівторок, 9 серпня, журналіст Сергій Іванов, передає Корупція.Інфо

Він зазначив, що серед друзів висланих з України Муравйова та Столярової, крім таких відомих проектів Сергія Льовочкіна, як "Партія простих людей" депутата Сергія Капліна, опинився також проект "Народний контроль" Дмитра Добродомова.

"Саме для "Народного контролю" дует вигнанців готував сценарії, концепції і відеоролики", – підкреслив Сергій Іванов. "Мені цікаво, як цей принциповий і вибірково патріотичний галичанин пояснить свою співпрацю з московськими піарниками. Хоча у пасіонаріїв зараз у тренді просто посилати всіх подалі, мовляв, не ваше собаче діло", – йдеться в блозі.

Журналіст пояснив, що на основі листування, опублікованому у відкритому доступі, можна відстежити, що тексти своїх виступів з вкидання звинувачень на адресу низки українських політиків Сергій Каплін та Дмитро Добродомов отримували саме від колишніх журналістів "Інтера".

На думку Сергія Іванова, схема вкидання була гранично простою: максимум антитез і неприємних фактів із життя героїв. "Росіяни не особливо напружуються, вони впевнені, що піпл схаває … З іншого боку, проти тренду не попреш, адже соплі і кров – наріжні камені сучасного ТБ, і якщо ти хочеш, щоб тебе дивилися – не шкодуй ні того, ні іншого. Факти – річ надто неоднозначна, щоб зациклюватися на їх верифікації", – зазначив журналіст.

471x667 640x230 640x508