Перша леді України Олена Зеленська привітала українців з Новим роком. Вона побажала людям здійснення усіх мрій у 2021 році.

– Нехай кожне бажання, загадане у новорічну ніч, – здійсниться! З прийдешнім Новим роком! – написала Олена Зеленська у соціальних мережах.

Олена Зеленська вирішила зустрічати Новий рік у насичено-смарагдовому жіночому костюмі, який складається із подовженого піджака та штанів. Перша леді доповнила образ бежевою шовковою блузою.

Раніше, Олена Зеленська розповіла, що встигла зробити за цей рік. Зокрема, вона відмітила запуск дев’ятьох аудіогідів у всесвітньо відомих пам’ятках та два – в автобусних маршрутах у Литві.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Олени Зеленської в соціальній мережі Інстаграм. Як відзначила перша леді, другий важливий напрямок її діяльності – це культурна дипломатія.

“За цей рік ми встигли запустити дев’ять аудіогідів у всесвітньо відомих пам’ятках та два – в автобусних маршрутах у Литві. Незабаром розповім про них більш детально. Загалом 11 україномовних аудіогідів з’явилися цього року! Я дуже вдячна українським посольствам та представникам культурних установ за плідну співпрацю.”, – розповіла вона.