В Україні в понеділок, 17 лютого, очікуються пориви вітру, які можуть досягати штормових показників, денна температура місцями підвищиться до +13, мінлива хмарність, без опадів. Про це пише синоптик Наталія Діденко в Facebook.

За її словами, така погода буде обумовлена ​​впливом циклону Victoria з декількома центрами. Цей потужний і активний циклон не дає отямитися жителям західного узбережжя Європи, Великобританії, Нідерландів, Бельгії, країн Скандинавії, Балтії.

«Пориви південно-західного вітру можуть досягати в Україні штормових. Пришийте до капелюхів резиночки, як в дитинстві до рукавичок)) », – пише синоптик.

Діденко прогнозує, що понеділок, незважаючи на вітер, обіцяє бути теплим. Денна температура повітря в більшості областей підвищиться до 5 + 13 градусів. Хіба що в східних областях ще затримається холодна повітряна маса: найближчої ночі до -5-9 градусів, а завтра вдень + 1 + 4 градуси.

«Опади – малоймовірні, сонце буде мати більше шансів. І пора, так як вже не те, що календарна зима, але лютий перевалив за середину », – пише вона.

У Києві в понеділок буде тепло, вдень + 6 + 9 градусів, поривчастий вітер, без опадів.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій визначила в Києві I рівень небезпеки.

«У Києві найближчим часом і до кінця доби 16 лютого, вночі та вранці 17 лютого пориви вітру 15-18 м / с (I рівень небезпеки)», – йдеться в повідомленні відомства.