Президент України Петро Порошенко висловив подяку лідерам “Великої сімки” та ЄС за “потужний сигнал підтримки України”, передає Корупція.Інфо

Про це написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

За лідера України, саміт G7 в Шарлевуа і його контакти з керівництвом Сімки напередодні цієї зустрічі підтверджують, що Україна знаходиться серед ключових пріоритетів Вільного світу.

“Вітаю чіткий консолідований меседж наших партнерів про те, що Кремлю слід позбутися ілюзій і сумлінно виконувати свої зобов’язання. Умови гранично чіткі: спочатку повагу до міжнародного права, припинення агресії на Донбасі і повернення Криму Україні. В іншому випадку ціна для Москви за її агресію проти України і втручання у внутрішні справи інших держав і продовжить рости!”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, в спільному комюніке, опублікованому за підсумки саміту G7 в Канаді лідери країн «Великої сімки» заявили про підтримку суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Світ заявив про засудження незаконної анексії Криму і підтримав суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Популярне: Нововведення від Нацбанку: українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

«Ми нагадуємо, що продовження санкцій чітко пов’язано з тим, що Росія не продемонструвала повне виконання своїх зобов’язань в Мінських домовленостях і повагу суверенітету України, і ми повністю підтримуємо зусилля в рамках «нормандського формату» і ОБСЄ для вирішення конфлікту в Східній Україні.