дуда

Під час свого візиту в Україну 14-15 грудня президент Польщі Анджей Дуда зустрінеться з Петром Порошенком, Арсенієм Яценюком і Володимиром Гройсманом і, серед іншого, буде говорити про необхідність продовження санкцій Євросоюзу проти Росії.

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на керівника прес-служби польського президента Марека Магерівського, передає Корупція Інфо

"План очевидний – президенти будуть розмовляти про ситуацію в Східній Україні – в Луганській і Донецькій областях, про те, наскільки виконуються Мінські домовленості. Президент Дуда висловить свою підтримку президенту Порошенко і його старанням забезпечити мир у Східній Україні", – сказав Магеровський.За його словами, Дуда добре розуміє, що мир і стабілізація – це умова розвитку України, в тому числі – економічного. У Варшаві знають, наскільки погано конфлікт на Донбасі впливає на економічну ситуацію української держави, тому Польща готова запропонувати допомогу.

Магеровський зазначив, що президент Польщі обговорить надання Україні конкретної допомоги, як фінансової, так і гуманітарній.

"Буде також розмова про відносини з Росією – про відносини України з Росією, про відносини ЄС з Кремлем. Президент Дуда вважає, що санкції, накладені на Росію, термін яких закінчується 31 грудня, потрібно продовжити", – сказав він, додавши, що про необхідності продовження санкцій проти Росії йшлося під час зустрічі Анджея Дуди з прем'єр-міністром Великобританії Девідом Камероном, яка відбулася в четвер у Варшаві і обидва вважають, що ці санкції потрібно зберегти, оскільки Мінські домовленості порушуються.