1412852829

Дніпропетровські експерти-криміналісти встановили імена 192 загиблих учасників бойових дій в зоні АТО завдяки експертизі ДНК.

Триває молекулярно-генетична експертиза ще 190 тіл загиблих воїнів, повідомляють у Дніпропетровській обласній державній адміністрації, передає Корупція.Інфо

"На Краснопільському кладовищі Дніпропетровська знайшли притулок 209 невідомих воїнів. За результатами ДНК-експертизи вже відомі імена 73 з них", – йдеться в повідомленні.

Шістдесят чотири тіла героїв вже повернулися на рідну землю під Львів, Чернігів, Закарпаття, а також у Волинську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Запорізьку, Київську, Житомирську, Полтавську, Вінницьку та інші області України. Ще 119 упізнаних героїв поховані на кладовищах у рідних містах і селах.

Усього із початку проведення АТО в Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи було доставлено 946 загиблих, 563 – впізнали родичі.

Нагадаємо, родичів безвісти зниклих воїнів АТО просять здати зразки ДНК для аналізу. Єдина база ДНК дозволяє впізнати загиблого бійця за лічені дні.