Президент України Володимир Зеленський виголосив першу промову до українського народу з трибуни Верховної Ради під час інавгурації.

На церемонії інавгурації Зеленського присутні численні іноземні президенти, гості і дипломати, попередні президенти України, народні депутати та відомі українці.

Володимир Зеленський заявив, що це " наша спільна перемога і наш спільний шанс". Президент України додав, що народ несе спільну відповідальність за країну.

І щойно не тільки я приймав присягу, кожен з нас поклав руку на Конституцію і присягнув на вірність України, – наголосив президент.

Володимир Зеленський сказав, що Європа починається з кожного і "вона не десь там, а тут". Президент назвав ЄС спільною мрією українського народу.

Кожен з нас загинув на Донбасі. Кожного дня ми втрачаємо кожного з нас, – додав президент.

Під час промови Володимир Зеленський процитував колишнього американського президента Рональда Рейгана. 

"Дозвольте мені зараз процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом: "Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашою проблемою". І я не розумію, чесно кажучи, коли наш уряд каже, що вони нічого не можуть зробити. Це – не правда, ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Думаю, люди це оцінять", – заявив Зеленський. 

На ці слова у Верховній Раді оплесків було не багато, на що Зеленський сказав: "Якісь вибіркові оплески, але я кажу це від народу".

"Моє обрання доводить, що громадяни втомились від досвідчених системних надутих політиків, які за 28 років перетворили країну можливостей на можливостей відкатів, потоків, дерибанів. Ми збудуємо країну інших можливостей", – додав президент.