Лідерка партії голос Кіра Рудик заявила, що представники партії “Слуга народу” та Офісу президента України періодично провадять переговори з нею стосовно можливості об’єднання в парламентську коаліцію.

“Зі мною циклічно хтось веде переговори, щоб ми приєдналися (до коаліції – ред.). Час від часу на мене виходять представники або Офісу (президента – ред.), або партії “Слуга народу” з переговорами про те, де ми можемо об’єднати наші зусилля”, – розповіла Рудик в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Водночас вона наголосила, що незалежно від перебування в коаліції або в опозиції “Голос” завжди підтримує дії влади, які “є правильними для країни”. У цьому контексті політикиня звернула увагу на останні кроки президента Володимира Зеленського, які викликають у команди “Голосу” “великі сподівання”.

“Це дійсно системні, проукраїнські, державні кроки, які ми підтримуємо, і я щиро рада, що він їх робить. Коли ми бачимо такі кроки, то говоримо: “О, можливо, з цього щось вийде!”. Але подивимося, якими будуть наступні, тому що це мають бути не два-три випадкові державні рішення, а результат певного плану. Тоді й говоритимемо”, – зазначила вона.

Відповідаючи на запитання, які посади в уряді могли б обійняти представники “Голосу” в разі входження до коаліції зі “Слугою народу”, Рудик зазначила: “Якщо буде кілька напрямів, де ми можемо повністю втілити заплановані реформи, то ми готові взятися за це й робити”.

Відмітимо, що чутки про те, що монобільшість пропрезидентської партії може об’єднатися з іншими політсилами, ходять ще з 2020 року. Це станеться, якщо чисельність президентської фракції скоротиться до 226 депутатів. Зокрема, і раніше йшлося про те, що “Слуга народу” може об’єднатися з “Голосом”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.