за рускій мір

Всі поранені й покалічені в боях із Збройними силами України за останній рік на Сході України громадяни Російської Федерації не отримають у своїй країні статусу «учасника бойових дій».

Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на російські ЗМІ, передає Корупція.інфо
Повідомляється, що уряд Російської Федерації під керівництвом Дмитра Медведєва концептуально не підтримав законопроект, який передбачав присвоєння статусу «учасників бойових дій» всім найманцям-добровольцям, які поїхали на Донбас воювати за горезвісний «рускій мір».
Уряд Медведєва у своєму висновку щодо законопроекту деяких депутатів Держдуми вказав на те, що російським законодавством взагалі не визначена така категорія, як «учасники бойових дій», тому ніяких заходів «соціальної підтримки» для неї не передбачено. 
Зазначимо, що в російському законодавстві існує виключно категорія «ветерани бойових дій».
Крім того, йдеться у висновку уряду РФ, розширення кола осіб, які мають право на додаткові соціальні гарантії, призведе до збільшення витрат федерального бюджету на ці цілі, які не закладені в планах на 2016 і 2017 роки. 
Таким чином, безглуздий і нещадний «рускій мір» своєрідним способом «віддячив» своїм пораненим і покаліченим громадянам, які піддалися путінській пропаганді і поїхали воювати на Схід України.