Учасник смертельного ДТП під Харковом Дмитро Одарченко виявився не "співробітником міністерства внутрішніх справ", а колишнім завідувачем державної лабораторії на ринку в Харкові, передає Корупція.Інфо

Судячи з електронної декларації Одарченко, яку знайшов "Обозреватель", він живе на широку ногу. У його власності значиться будинок в Харківській області (100 кв. Метрів), квартира в Харкові (61 кв. Метр), кілька земельних ділянок і "нежитлова будівля" (89 кв.метрів).

А ще учасник ДТП володіє машиною Suzuki Grand Vitara і двома водними мотоциклами Yamaha. Відзначимо, що машини Toyota Land Cruser, на якій Одарченко і влаштував аварію, в його декларації немає.

Крім того, він є співзасновником кількох фірм: ТОВ "МІКЕЛОН", ТОВ "ГРАДІЄНТ ІНВЕСТ", ТОВ "КАМЕРОН ПЛЮС" і т.д.

"

Як стверджують в групі Facebook "Харків тисяча шістсот п'ятьдесят чотири", машину Одарченко кожен день бачили в районі Ботанічного саду в Харкові. Також він працює за сумісництвом професором кафедри в Харківському державному університеті харчування та торгівлі.

Популярне: "Я тобі, п*зда на милицях…": Українська викладачка влаштувала скандал у поїзді

Також в мережі повідомили, що Одарченко був звільнений з посади завідуючого лабораторією у березні 2018 року. Про це ж свідчить і його декларація.