Нардеп від Опозиційного блоку Михайло Добкін назвав боягузом і ябедою нардепа від БПП Мустафу Найєма, якого нещодавно побили в Києві.

"А вам не здається, що Мустафа звичайний ябеда та боягуз?" – написав Добкін у Twiter.

"Ні, не звичайний. Надзвичайний. Тьху, гидота яка!" – відповів сам собі одіозний нардеп.

Відзначимо, Мустафу Найєма побили в центрі Києва в понеділок, 30 квітня. Нападниками виявилися громадяни Росії.

Розповідь побитого в Києві нардепа від Блоку Петра Порошенка Мустафи Найєма про підозрілі "дивацтва" з розслідуванням його справи викликала ажіотаж у мережі.

Напередодні політик у Facebook розповів, що "хороших новин поки мало", зазначивши, що найдивніші процеси відбуваються з тим учасником інциденту, який наносив йому удари. Зокрема, Найєм повідомив, що на окремих представників силових структур уже виходили з пропозиціями "зам'яти справу".

Всього лише за дві години з моменту публікації поста в соцмережі він набрав понад 3 тисяч лайків, 3 сотні репостів і безліч коментарів. Користувачі Facebook активно підтримують Найєма.

"Тримайся, ти все правильно зробив", – написав блогер і журналіст Денис Казанський.

"Будуть заминати, не звертати уваги на відео, будуть заносити слідчим, суддям. Я це все пройшов (крім, на щастя, перелому та струсу), на виході – нуль. Просто закрили справу, навіть не подзвонивши. Дуже сподіваюся, оскільки ти депутат і дуже відома в країні особистість, це буде виглядати не так вульгарно, як у моєму випадку. Але свист гальм буде чути. Я в цьому впевнений, на жаль", – прокоментував журналіст Айдер Муждабаєв.

"Не думаю, що це договірняк, справа дуже резонансна, всі за нею стежать. Просто система дореформувалася до такого стану, що вже не може захистити свого", – вважає журналістка Олена Яхно.

"Нехай Аваков тепер ланцюжком звільняє всіх за бездіяльність. Ласкаво просимо в реальність, Мустафо… Ось і спливає вся гнилість ментовсько-прокурорсько-суддівської системи. Повага за позицію, щодо всього іншого – це діагноз правоохоронної системи", – коментують інші користувачі.