Сьогодні пройшов перший з'їзд нової партії

н1

Партія "Громадський рух "Народний контроль" візьме участь у місцевих виборах, які пройдуть у жовтні.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на РБК-Україна.

н2

Відповідне рішення було прийнято делегатами сьогодні, 4 липня, під час першого партійного з'їзду нової політичної сили "Громадський рух "Народний контроль".

н3

"Як показує сьогоднішній день ті політики, які на хвилі революції спробували стати опорою України, не виправдали надій, давайте про це говорити відкрито", – заявив голова партії Дмитро Добродомов.

На думку народного депутата, нинішній склад Верховної Ради так і не виконав головна вимога до нього і не покарав чиновників режиму Януковича і винуватців вбивств на Майдані.

"Одне з головних досягнень Майдану – це сформований суспільний запит на нову політичну якість. Але аналізуючи роботу нового складу парламенту я, як народний депутат, можу сказати: ВРУ не відповідає на цей запит", – констатував Добродомов.

"У жовтні відбудуться місцеві вибори, які стануть лакмусовим папірцем, чи готові ми до змін. Зараз робиться все, щоб заблокувати прохід у владу волонтерів, учасників АТО, громадських активістів, журналістів. Під виглядом нібито нормальних законів нинішні чиновники хочуть виключити доступ до влади цих людей. Втім "ОД "Народний контроль" закликає до об'єднання активні громадські сили. Ми готові довести ефективність своїх дій вже у владі. Разом зробимо більше", – заявив лідер партії.

Ідею об'єднання активних і дієвих людей і організацій підтримав і екс-глава СБУ, громадський діяч Валентин Наливайченко, який став гостем з'їзду.
Сьогодні нам потрібно об'єднатися для того, щоб не допустити подальшої корумпованості та комерціалізації влади. Такий самий підхід об'єднав людей на з'їзді політичної партії "Громадський рух "Народний контроль", – переконаний Наливайченко.

н4

Крім цього, Добродомов звернув увагу на низький темп проведення реформ, кулуарні політичні домовленості в парламенті і невиконання коаліційної угоди.

"Парламент і представлені в ньому політичні сили значно відступили від цінності їй запропонованих Майданом, а на сьогодні вже відступили від цінностей, які задекларовані в коаліційній угоді", – зазначив нардеп.

Зазначимо, у з'їзді брали участь Валентин Наливайченко, Маркіян Лубківський, Віктор Чумак, Олег Мусій, Олесь Доній і ще 320 делегатів.