даі

Тепер інспектори мусять зупиняти машини тільки в разі порушення водіями ПДР.

У Черкасах вирішили не чекати санкцій відносно працівників ДАІ, як сталося в Одесі та Миколаєві, а вже зараз переорієнтувати роботу підрозділа. З такою ініціативою виступив начальник обласного управління МВС Владислав Пустовар, пише УНІАН, передає Корупція.Інфо

Він заборонив підлеглим безпідставно зупиняти автомобілі та наполягає на зміні підходів до виконання обов'язків працівниками ДАІ.

"Віднині основна функція працівника ДАІ Черкас – допомога водію. Неважливо, що трапилося у водія: зламалася машина, іногородній заблукав у місті або потрібна медична допомога – це все першочергові завдання співробітника ДАІ", – заявив керівник місцевої міліції.

"Я заборонив співробітникам ДАІ "сидіти в кущах" та безпідставно зупиняти транспортні засоби. Вони повинні рухатися по місту і стежити за правопорядком. Жезли у них ніхто забирати не буде, проте зупиняти автомобілі вони зможуть лише в разі очевидного порушення правил дорожнього руху водієм", – пояснив Пустовар.

Окрім того, в Черкасах планується впровадження системи повідомлення громадянами правоохоронців про порушення ПДР – записи з відеореєстраторів та фотографії можна буде надсилати в електронну систему, а інспектори зобов'язані будуть реагувати на наявні факти.