Днями Росія створила так звану “елітну” ударну авіаційну групу “Шторм”. На це вже відреагували у Повітряних силах ЗСУ. Так, нова ворожа авіагрупа нічого не змінить на лінії фронту.  

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону. 
 
За словами Ігната, щодня та щодоби фактично “висять” в повітрі по 20 – 30 російських літаків. 

Я не розумію для чого їм це. Можливо, в медійному плані, – зазначив він. 

Ігнат вважає, що загарбники хочуть прийняття рішень змістити одразу в центр, щоб більш оперативно планувати свої операції. За його словами, можна робити тільки різні припущення. 

“Я думаю, мабуть, це більше з метою пропаганди, щоб щось довести своїм людям”, – підкреслив речник Повітряних сил. 

Він додав, що росіяни не придумали нічого якісного та нового. 

Як можна спланувати по-іншому повітряну атаку? Як групу не називай, то що з неї… Однаково техніка та сама залишається, – додав Ігнат.  

Тим часом вони продовжують нічний терор мирного населення України. Вже декілька днів поспіль росіяни атакують міста дронами. І саме нічний час ворог вибирає не спроста. 

Ворог працює за схемою терориста. Для нього важливо ще й виснаження українського населення. Виснаження нічними та довготривалими атаками. Люди не сплять вночі, а на наступний день їм треба йти на роботу. Це випробування, зокрема й для нашої економіки, бо ракетні удари завдають по регіонах, які є глибшими і покликані забезпечувати можливість ЗСУ тримати оборону, – розповіла керівниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.